Mennyire szabad sozni?

Figyelt kérdés
8,5 honapos a babám, soha nem ette a zöldséget, hust. Utálta, kiköpte, volt,hogy konkrétan kihányta. A minap a szakács férjem megkostolta,amit a babának akartam adni és közölte, hogy moslék izü, nem is csoda,hogy nem eszi meg. Megsozta és majdnem egy egész adagnyi fözeléket megevett a fiunk. Sozhatom, füszerezhetem picit az ételét? Enélkül nem eszik csak gyümölcsöt.
2015. júl. 18. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan fűszerezd neki egy picit. sót én olyan 8hós korától adok a kajájába, meg zöld fűszereket. a bors és a pirospaprika az amit nem adtam még, meg persze chilit...stb. de örölt köményt is tettem már a kelkáposzta főzelékébe, vagy kaprot a tökfőzelékbe. egy kis só nem árt. :) csak óvatosan, én minap 2x sóztam véletlenül..még nekem is sós volt, még szerencse hogy volt előző napi ebédjéből egy adag.
2015. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minel kevesbe sozod annal jobb. Egy nagyon keves nem art.


De igy meg a sos izhez fog szokni, az sem jo.

2015. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis só nyugodtan mehet, a többi fűszer sem fog ártani. Jó, persze, ne borsozd agyon, de egy kis kömény, majoranna, kakukkfű, oregano, petrezselyem stb. Legkisebb fiam 1 évesen chilis kolbászt evett :-)
2015. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
iciri picirit!
2015. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!