Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9 hónapos babám csak a teljese...

9 hónapos babám csak a teljesen pépes ételeket hajlandó megenni, erőltessem a kicsit darabosat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adjál a kezébe kiflit,babapiskótát, majd megszokja a darabosat ! Ne add fel !
2015. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell erőltetni, tényleg adj neki kiflit, kekszet, majd megszokja, ha meg nem, az sem baj. nem láttam még csak pépeket evő felnőttet. :)
2015. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erőltetni nem szabad lehet h az inye miatt nem eszik fogzás....de tény hogy az állkapcsát az erősíti keksz pufi stb..adhatsz
2015. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak annyira félek, hogy a keksz, kifli darabka a torkán akad, vagy felrenyel.
2015. júl. 27. 14:59
 5/5 anonim válasza:
100%

Nyuszi pufi... (vagy ahogy kiskoromban én ismertem "kuki") azt el tudja nyálazni, nem fuldoklik tőle, ha az megy akkor mehet a keksz, kölesgolyó stb.

Az én kislányom 6 hónapos kora óta pufizik, és nagyon szépen eszik már főtt répát és főtt krumplit is. (most 8 és fél hónapos)

2015. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!