Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hós babám nem hajlandó...

10 hós babám nem hajlandó ételt rágni, darabosat enni hogy vehetném rá?

Figyelt kérdés

4 fogunk van, alul 2, felül 2. Evés közben rágókázik, mert különben minden mást az ételen kívül megrág, elökét, ruha ujjat, székkarfát, kanalat. A fözelékbe, pürébe ha darabosat teszek, vagy 8 hós üveges ételt adok, már löki is ki a szájából, aztán darálhatom.

Próbáltam már külön is kekszet, almát, főtt egybe zöldséget, kenyérhéjat, de ezeket csak beköpi, mint a légy és egyben legyömöszöli. Bár a kenyeret nagyon szereti. Mutattam hogy kell rágni, nyitott, csukott szájjal. A szendvicsemből, cerbonaszeletemből, gyümölcsömböl kunyerál és adok, aztán pofákat vág, harákol. Ő egy örökmozgó "inkább öntsék le a torkomon, aztán hadd szaladjak" gyerek, nem bír nyugton lenni kaja közben. Amióta nagyobb mennyiséget igényel, úgy fogy a türelme az evéssel szemben. Ezért este reggel tápszert kap. Alig hízunk 4 hó alatt 1 kg-t, bár 6 hósan tápszeresként még kövér volt. Hogyan lehet megszerettetni egy energiabombával a darabosabb püréket, fözelékeket, száraz kajákat meg az evést?

Ja és épitkezésben vagyunk, esélyünk sincs egyelőre asztalköré ülve enni, max ünnepeken.



2014. okt. 18. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék, olvasd el, hátha találsz benne valamilyen ötletet.

Off: Ne haragudj, de a királyi többeseden nagyon jól szórakoztam: fogunk, hízunk! :)

2014. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

igen, és a legjobb "4 fogunk van"-mármint hogy kettőtöknek??

Bocsi:))))

2014. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!