Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akiknek sokáig nem volt...

Akiknek sokáig nem volt hajlandó enni darabosat a gyerekük mikor oldódott meg ez a probléma?

Figyelt kérdés
Lányom 15 hónapos, de nem nagyon eszi meg a darabosat se a krumplit se a répát a kenyérről nem is beszélve. Más is volt így? próbálom kínálni de erőltetni se akarom. hagyom neki azt is hogy egyedül egyen de pár falatnál többet nem eszik.
2013. júl. 23. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 15-16 hónapos volt, amikor elfogadta a nem turmixolt főételt. Addig teljes elutasítás. Vártam, majd egyszer megtört a jég.

Azóta viszont egyáltalán nem fogad el főzeléket, és nagyon válogatós lett.

Ne aggódj, ő sem pépesen fog felnőni. :-)

2013. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megkínáltam darabossal,ha nem kérte semmi gond,leturmixoltam.Kb.2 éves kora óta eszik rendesen.Lényeg, hogy ne lássa rajtad,hogy téged ez frusztrál.Nagyot nyelsz,fülig mosollyal eléteszed a pépest.Ha rendszeresen kínálgatod darabossal,egyszer úgyis rákap.Nekem a 3. volt ilyen,a tesói gyönyörűen ettek.
2013. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok :)
2013. júl. 25. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!