Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor és mivel érdemes kezdeni...

Mikor és mivel érdemes kezdeni a glutén bevezetését?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt, már eszik pár gyümit és a zöldségekkel barátkozik. 5,5 hónaposan kezdtem hozzátáplálni.

2015. júl. 22. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi védőnői és orvosi tanácsra azzal kezdtük. tejcsibe gy kis keksz belereszelve, majd mindig picit több. Szerencsére semmi baja nem volt tőle :)
2015. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kekszben cukor és egyéb adalékanyagok vannak, azt én nem adnám.

Nekem a doki is azt mondta, hogy az a legeslegegyszerűbb megoldás, ha a főzelékébe szórok egy pici mokkáskanálnyi lisztet.

Olcsó és praktikus megoldás.

2015. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ditta323 ***** válasza:
Nekem védőnőm a háztartási kekszet ajánlotta gyümölccsel. 5 hósan kezdtem nála a glutén bevezetését és a mai napi gyümi h.kekszel a "tízóraia" összeturmixolva és imádja.
2015. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kekszet tényleg nem javasolt, szinte mindegyikben van allergén(tojás, mogyoró, stb)


én milumil gabonapéppel kezdtem, abból 2 naponta egy mokkáskanálnyit, 1-2 hét és drasztikusan emelve az adagokat.

rá van írva hogy glutén bevezetééhez tökéletes, és mindenféle rozs, árpa, zab, miegyebek vannak benne, amit azt sem tudtam hogy néz ki, nemhogy vásárolni külön-külön ilyeneket


6-7 hó között mindenképp

2015. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a védőnő a Milumil gabonapépet ajánlotta,mert azt mondta a keksz túl darabos.Viszont nekem úgy mondta,hogy egy csapott evőkanállal tegyek az ételéhez.
2015. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Felmértem a terepet a DM-ben és a babakekszekre rá volt irva hogy 1 éves kor felett, ugyhogy Hipp 7 gabonást vettem.
2015. júl. 24. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!