Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tápszeres a babám. Egy étkezés...

Tápszeres a babám. Egy étkezést már kiváltottuk a tízórait. Hogyan tovább? Ebéd vagy uzsi?

Figyelt kérdés
Melyik legyen a következő és hogy csináljam? Ugyanúgy délelőtt kóstoltassak vele és így vezessem be az új ízeket? Első baba, így elég amatőr vagyok a témában.
2015. aug. 3. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én így csináltam ppont.

Tízóraira a bevezetések, hogy ne éjjel derüljön ki, ha baja van (egyszer volt ilyen csak: akkor behányt éjjel az uzsonnára kapott lecsótól, de az már 11 hónap körül volt és a hagyma nem tetszett a gyomrának)

Ebéd a második kiváltás, akkor jöttek a krumplis, rizses, durum tésztás ételek sorban attól függően mit akartam bevezetni. Pl. krumplival répát, zöldségeket, fél üveg bébiételeket főtt krumplihozkeverbe, rizs cékla, rizs husi stb.


Uzsonna lett 3. ra kiváltva és általában úgy kapta, hogy délelőtta gyümölcsöt, ebédre az ebédnek valókat (szénhidrát, fehérje) uzsonna pedig a kiflis, kenyeres ételek, amikr már jöhetett pl a joghurt kifli 7 hó körül.


Most is így lesz (még nem tartunk ott a 2. gyerekkel), hogy délelőtt kapja a gyümiket majd, amiket már eszik és ebédre lesznek sorra bevezetve mellé a zöldségek. Egy nap csak egyszer kap újat, azt azért betartottam korábban is.

2015. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*inkább tízóraira a bevezetések elsőre, aztán majd ebédre - nem tudok fogalmazni
2015. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2015. aug. 4. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!