Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nyolc hónapos kisfiatokat...

Nyolc hónapos kisfiatokat miből itatjátok?

Figyelt kérdés
A problémám,hogy nem tud cumisüvegből inni.Még szopizik.Ahogy észrevettem nem tudja,hogy szívnia kellene,a jana baby kis üvegesből tud inni,mikor megérzi a szájában a vizet,elkezdi szívni,viszont ebből nagyon folyik és fulladozik.Mam sport itatóval ugyanez a helyzet.Tudnátok olyat ajánlani,amiből nem ömlik a folyadék és nem kell szívni?Köszi
2015. aug. 21. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0-ás MAM-ot használtunk, abból nem öblött a folyadék.
2015. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

itatópohár volt vagy rendes

asszem olyan 1 hét volt mire megtanulta hogyan kell

2015. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen MAM itatópohárból, amihez van ilyen szelep mint a linken. Az itatópohárról sajnos nem találok képet.

2015. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sima pohárból is itathatod.

Én babám is anyatejes, kb 10 hónaposan jött rá, hogy az itatópohárból szívni kell és akkor jön valami (egyszer elég szomjas volt és gondolom elkezdte szívni mint a cicit)

Szóval próbálkozz kitartóan és rá fog jönni.

2015. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 😄 Vettem medela itatópoharat,abból megy neki, de ha megyünk valahova az szerintem elég macerás.A linket köszönöm, ezt szerintem megrendelem.A Mam. Sporthoz is van ilyen szelep de azt ugyanúgy kell szívni,mint a cumisüveget,ezért kiszedtem,de így még ömlik. Amúgy a reggeli teáscsészémre mindig rá szeretne bukni.:-D
2015. aug. 21. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Otthon mindig pohárból ivott, bár sokszor mellément neki. Amikor elnentünk valahova, akkor vittem a cumisüveget, amit kezdetben nem tudott használni, így a poharat is vittem de végül megranulta Egy éves kora után kezdett tápszert inni, amit már cumisüvegben kapott.
2015. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!