Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itatjátok vízzel már a 7...

Itatjátok vízzel már a 7 hónpos hozzátáplált babát? Kell? nem? Hónapok óta acetonos a babám lehellete, a doki szerint nem, így nem foglalkozott vele, pedig de.

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést sem! Persze hogy iszik vizet.

Miért ne inna?! Már 4 hós koràtól kap inni.

Nyugodtan adhatsz neki vizet! Eddig miért nem

adtál?

2014. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kínáltuk vízzel már a hozzátáplálás kezdetétől, de sokáig minimálisat ivott csak. Egy éves kora után ivott többet. Azért én is nehezen hiszem, hogy acetonos a lehelete, mert ha valakinek az, az már közel jár a rosszulléthez, cukros komahoz.
2014. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itasd, persze, semmi baja nem lesz egy kis víztől.

Nálunk is acetonos a gyerkőc lehellete, mikor szomjas.

2014. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan itasd. Az én babámnak már első nap adtak a kórházban vizet (csak tiszta vizet, cukros/teás löttyöt nem engedtem) mert annyira meleg volt, hogy félő volt, hogy kiszárad, mert tejem ugye még nem volt sok. Azóta is kap vizet, szépen rá is szokott, imád inni:)Szoptatásban sem befolyásolta.

Egyszerűen el nem tudom képzelni, miért ne kaphatna vizet, mi abban az egészségtelen?

Csak arra figyelj, hogy egy éves koráig forrald.

2014. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen forralom


csak mindenhol azt olvastam minimum fél éves korig maximálisan csak anyatej, vagy tápszer a legjobb mind éhségre, mind szomjúságra


most meg a nagy hozzátáplálási infók tömkelege sem ír itatásról..

2014. dec. 1. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Èn a nagy melegben màr 1hónaposan is kínàltam vízzel a tàpszer mellett...

De nem nagyon ivott, csak mióta hozzàtàplàlàsvan, most 7 hónapos egy kis cumisüvegnyit megiszik naponta.

2014. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Víztől baja biztosan nem lesz. Itasd. A kiszáradás már veszélyesebb.
2014. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!