Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy csináljátok a tejpépet,...

Hogy csináljátok a tejpépet, hogy ne legyen túl híg?

Figyelt kérdés
Vettem 4 hónapos kórtól adható Milupa tejberizspépet. Az van ráírva, hogy 150 ml vízhez kell kb 4 evőkanál pép. Meg is csinálom de folyós marad. Minél több pépet adok hozzá annál hígabb lesz. Várok vele egy kis időt is tegnap fél órát vártam vele de nem igazán lett olyan az állaga mint kéne. A vízhez öntöm a pépet
2015. szept. 14. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tejberizst, hanem milupa tejpepet szoktam venni. Én nem méricskélek. Kiöntöm a port a tálba és folyamatos keverés mellett adom hozzá a vizet. Azt sem mérem, annyit öntök amennyit jónak látok. Állás után ez inkább besűrűsödik, ilyenkor adok még hozzá vizet.
2015. szept. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is tejpépet veszek mint az első és ugyanúgy csinálom ,nem a dobozon "előírt" mennyiségeket keverem, hanem olyan állagúra hígítom amit én jónak látok :)
2015. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem méricskélek. De nekem is folyós lett, mire a felét megette a babám, ez a Milupa vaníliás tejpép volt. Váltottam is más márkára, az nem folyósodott ennyire.
2015. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tejpépek olyanok,hogy minél többet vársz vele,annál jobban folyik.
2015. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megmelegítem a vizet, 120 ml-t, abba rakok 4 evőkanállal. Összekeverem, ha híg, akkor rakok bele még 1 kanállal. Várni nem várok vele, mert ahogy vki itt már írta, folyósabb lesz.
2015. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
oké, hogy folyósodik, de 20 percig minimum eltartott egy etetés, és addigra szinte víz állagú lett. Nálam ez nem normális. Bocsi az offért.
2015. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!