Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos! Hogyan csináljátok a...

Fontos! Hogyan csináljátok a tápszert és tejpépet kombinálva? Milyen arányokba?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem mert az 5,5 hós babám a sima tápszert nem akarja megenni és ha teszek bele egy kis pépet akkor azonnal megeszi amúgy csak kilöki a cumit a nyelvével!

Most váltottunk milumil 1-ről babylove-ra, mert gondoltam hogy a milumil már nem ízlik neki, de hiába mert simán a babylove tápszert sem eszi meg, csak egy kis péppel kombinálva!


2009. szept. 20. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért eszi meg a péppel,mert az valójában tejbegríz.Sűrűbb és jobban ízlik neki.A tápszert már jobb lenne hanyagolni,és helyette ( fokozatosan) Gyümölcsöket,habart főzelékeket adni.5,5 hónaposan már kellene hozzátáplálni.A baba érzi,hogy mire van szüksége !
2009. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A tápszert véletlenül se hanyagoljátok, mert még minimum egy éves koráig ez teszi ki a táplálékának egyharmad részét! Ha simán nem kéri, akkor ilyen idős korban turmixolhatsz bele gyümölgyöt (banán, alma), vagy keverhetsz bele Sinlac-ot. Ha tejpéppel issza az sem baj. Később már lesznek ízesített tápik is, próbálgasd hogy melyíket szereti! 7 hónapos korától pedig főzhetsz neki tápiból tejbegrízt is.

2009. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Úgy oldottam meg hogy kb.60 ml forralt vizet összeturmixolok almával vagy barackkal és ebbe teszek 3 adagoló tápszert és 2 kanál pépport és már kekszet is lehet áztatni bele.
2009. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen kekszet áztatsz bele?
2009. szept. 20. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni babakekszet, azt tegyél bele. Ő már nyugodtan eheti azt.
2009. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
háztartásit,de babakekszet is lehet venni
2009. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem igazán a kérdésre válaszokok, ne haragudj.

Nekem a védőnő azt mondta, ''szinte mindegy'' milyen tejpépet, tápszert adok a babának, csak Babylove márkát ne, mert bár nagyon izlik a babáknak, nem fejlődnek tőle.

Én ezt hallottam.

2009. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!