Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha hasfájós a baba, akkor a...

Ha hasfájós a baba, akkor a hozzátáplálás árthat neki vagy akár segíthet is a helyzeten?

Figyelt kérdés
Mivel kevés a tejem is, néha tápszert kell adnom a most 2 hós babámnak, de egyáltalán nem fogadja el a cumit, még akkor sem, ha lefejt anyatej van benne. Küzdelem az egész. Ezért, 3-4 hónaposan szeretném szeretném elkezdeni hozzátáplálni. Ez megterhelheti az amúgy is fájó pociját (legalább is, ha 3-4 hónaposan még mindig fájni fog neki)?
2015. szept. 15. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát az anyatej megemésztésével sem boldogul az éretlen gyomra (mert ezt jelenti a hasfájás), de te még nehezebben emészthető szart adnál neki?


Ész, ész, hová mész...


Egyébként 1000 meg egy módszer van a pótlás adására a cumin kívül!


Kanál, svéd itató, SNS ("szoptanít")...

2015. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sem a kanalat, sem a csőrös poharat nem fogadja. A svéd itatót még nem próbáltam. Különben azért kérdeztem, mert olvastam másoktól, hogy a hozzátáplálással oldódott meg minden, habár azok 5-6 hónaposak voltak, de akkor is hasfájósak.
2015. szept. 15. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

szopitanít próbáld ki. ezzel a szerkenytyűvel úgy tudsz pótolni neki, hogy csak cicizik.

egyébként nem lehet, hogy túlparázod? mert az a baba nem fogad el cicin kívül semmi mást aki nem éhes. nem lehet, hogy jól lakik, csak te túlszámoltad? hasfájás is gyakran a túletetés miatt van.


egyébként igen, azért fáj kicsi korban a babák hasa, mert éretlen az emésztőrendszerük, így még a tejet is nehezen emésztik meg. a legnagyobb butaság lenne ezt tetézni egy még nehezebben emészthető étellel

2015. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!