Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan tovább? Segítene valaki?

Hogyan tovább? Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Elkezdtük a hozzátáplálást evett már alma,őszibarack,alma-őszib,sütőtök. Mivel folytassam? Sütőtök-alma, sütőtök-burgonya,répa,répa-burgonya???

Üvegesekkel vezetem be az ételeket persze ha már erősödik a fiam meg többet fog enni én szeretnék főzni. Ja még van tejberizspép. Mivel folytassam?


2015. szept. 26. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyan ez a táblazat van nekem is. A kérdés nem erre irányult. Azért köszönöm.
2015. szept. 26. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:

dehiszen ebben vannak az alapanyagok, hogy mikormit vezethetsz be

ha kész étel tipp kell, javaslom ezt, a 9. pontban vannak receptek, tuti jók :)


[link]

2015. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan jöhet a répa-burgonyával és a sütőtök burgonyával vagy nálunk nagy kedvenc az alma-burgonya. Milyen idős a kisfiad?
2015. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 ès fél hónapos elmúlt. Elakadtam mert a repa krumpli meg internet szerint veszelyes a nitrat miatt.
2015. szept. 28. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnek krumplit adtam legelőször védőnő javaslatára. Akkor még szó sem volt arról, hogy veszélyes lenne. Most 10 évvel később csak kapkodom a fejem, hogy mennyit változtak a nézetek. A bio burgonyát is permetelik,a szerves trægyának is van nitrát tartalma úgy mint a pétisónak,kertész mondta,hogy egyébként nem nőne meg a gumó. Én most a csicsókát akarom kipróbálni,mert azt tényleg nem permetelik,trágyázzák és állítólag édesebb,táplálóbb is. Egyébként adhatsz még a babádnak céklát is répával, vagy almával. 5 hótól nekünk brokkolit ajánlottak és főzőtököt. Én ezekből fagyasztottat vettem és folpakkba kis adagokban lefagyasztottam.
2015. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ajánlanék egy oldalt: eztfaldfel.blogstop.hu
2015. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Blogspot.hu Elírtam,bocsi
2015. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!