Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Krumpli helyett csicsokát ad...

Krumpli helyett csicsokát ad e valaki a babájának?

Figyelt kérdés
5 hónapos korától kap a lányom elég gyakran krumplit,saját kertből.De a nitrát tartalom miatti rémisztgetések miatt azt olvastam ,hogy jobb a csicsóka. Mi a véleményetek? Egyébként van egy 11 éves fiam is, aki annak idején szintén krumplit kapott elsőként védőnő javaslatára. Akkor még szó sem volt ilyen rémtörténetekről. Hála Istennek felnőtt.
2015. szept. 30. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A véleményem, hogy nagyon-de-nagyon-de-nagyon puffaszt a csicsóka! Én nem szúrnék ki vele. Felnőtt emberként sem eszem, csak hétvégén, mert brutális, amit művelni tud az arra érzékenyekkel. Krumplit mi nem a rémisztgetések miatt helyettesítettük, hanem cukorbetegség miatt. 2x ettem csicsókát, de a hatása miatt leszoktunk róla. Akkor már inkább semmi.
2015. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a csicsoka nagyon jo kis zoldseg, egeszseges, foleg ha bio:) szerintem adhatsz nyugodtan, en nem tudok szerezni, de ha tudnek en is adnek a picimnek , amugy krumplit is , piacrol, termelo piacrol probalj meg venni, az talan egy fokkal jobb.
2015. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szinte egyszerre irtuk a valaszt az elozovel:) en is ettem tobbszor csicsokat, es engem sosem puffasztott, de ahogy irta , aki erzekeny ra azt igen. dehat sokmindennel van igy az ember...egy probat azert meger, lehet, hogy imadni fogja :)
2015. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vælaszokat,azt hiszem egy próbát megér. Egyébként én úgy tudom a hagyományoa bio krumplit szerves trágyával tápanyagozzák,no de annak is van nitrát,nitrit tartalma. Régen ebből nem csináltak ilyen cirkuszt.
2015. szept. 30. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért most ki csinál belőle nagy ügyet? Én erről még nem hallottam, sosem hozta fel senki. Ennyi erővel az egész élet mérgező... ez a Föld már sehol nem tiszta.
2015. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A csicsóka nagyon puffaszt!
2015. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 4.5 hónapos a kisfiam de én se merek répát illetve krumplit adni.
2015. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem felnőttként a csicsóka erős puffadást és hasmenést okozott. Én nem adnám még ilyen pici gyereknek. Később megér egy próbát de csak keveset egyszerre és figyeld a reakciót.
2015. okt. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ,most jól elbizonytalanodtam. A nitrát tartalom miatt gondoltam a váltást,mivel az utóbbi időben akkora a hisztéria a krumpli meg a répa nitrittartalma miatt. A férjem szerint az első gyerekünk ezen nőtt föl,akkor eszünkbe sem jutott ezen parázni. Ebédre viszont laktatósat kell adnom a lænyomnak,zöldségpüré krumpli nélkül szerintem uzsira jó. Így szinte minden nap kap krumplit. Vagy van jó ebéd ötletetek 6'5 hósomnak?
2015. okt. 1. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!