Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki uveges bebietelt vesz a...

Aki uveges bebietelt vesz a babajanak! Kb mennyibe kerul egy honapban? Mennyi idos a babatok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

28-30e Ft.

Baba korától független, mert egy üveg 300 Ft körül van, abból naponta 3 alkalommal eszik, így kb napi 1000 Ft.

2015. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor minden napra kellett 30 ezer körül volt, pontosan nem tudom.
2015. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen,30. olcsóbban kijössz az otthonival. próbáld a házira szoktatni. nekem se ette soha ezeket a tipikus párolt,fűszertelen dolgokat,de mikor már kaphatott a levesünkből,főzelékünkből végre evett. addig is az üveges előtt erőltesd a házit mindig. vagy keverd fele-fele arányban
2015. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én babydreamet meg hamaneket adok neki, így kb. 15-20ból kijövök.
2015. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk csak átmenetileg kellett 8-12 hónapos kora között olyan esetekre, amikor nem volt idő külön főzni, mert az anyatej már nem elég neki, vagy amikor nagymama elvitte magához. Kb. havi 10 üveg kellett. Általában 1 üveggel két étkezésre volt elég. Egy évesen viszont úgy döntöttünk, hogy az anyatej mellett azt eszi amit mi, mert nem kínlódunk vele, hogy ez se ízlik meg az se. Amit mi eszünk, azt ő is szívesen megeszi. Nekünk egyébként a Kecskeméti jött be.
2015. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!