Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Búzadara, kukoricadara 7...

Búzadara, kukoricadara 7 hónapos kortól adható?

Figyelt kérdés
Rengeteg receptet találtam a fentiek felhasználásával. De ember legyen a talpán ,aki el tud igazodni a különféle ajánlások között. A védőnő nem igazán javasolta, de a glutén bevezetésére a háztartási kekszet mondta. Nem értem,miért jobba az a vacak,amiben mindenféle dolog van. Mire ő: Nekik ezt mondták a továbbképzésen.
2015. okt. 8. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a védőnőket, meg a rendszert is.. Barátnőmmel kiabált az orvos hogy a 4 hónapos anyatejesnek miért nem adott még háztartási kekszet mert hogy "gluténérzékeny lesz a gyerek"..

Érdekes.. mikor én az elsőt szültem kifejezetten megtiltották hogy 6 hónapos kor alatt bevezessem a glutént.. mert akkor meg az volt az ajánlás..

Akkor hogy is van ez??..

Na mindegy is, szerintem adhatod nyugodtan.

2015. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam.

4 hónapos korában kezdtem a kóstoltatást. 6 hónapos korában vezettem be a glutént. Finom liszttel. Sima háztartási kekszet (és babapiskótát) kb 1 évesen adtam, amikor minden be volt vezetve.

Előtte Detki babakekszet vettem, az tojásmentes. Azt tettem a gyümölcsbe.

2015. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 9. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!