Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól adható...

Mennyi idős kortól adható kukoricadara? És hogy szoktátok adni?

Figyelt kérdés
Raktok még hozzá tejpépet, tápszert vagy gyümölcsöt?
2010. máj. 22. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szia én 8-9 hónapos korában adtam a kislányomnak párszor, tápszerrel. Szörnyű hasgörcsöket okozott neki, ezért sürgősen leálltam vele, amint bebizonyosodott, hogy attól.
2010. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam már 8 hónapos korában, a Kisfiamnak nem okozott problémát ( bár az én Fiamnak tök mindegy, csak kaja legyen :), semmire nem volt még allergiás és mindent megeszik ) . Én megfőzöm, majd a végén keverek bele tápszert.
2010. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaa és gyümit is lehet.
2010. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat főztem neki kukoricadarát. Már a kezdetektől fogva kapott. A tejpépek általában cukrot tartalmaznak, ennek pedig ugye semleges íze van. 5 hónaposan ette már. Gyümit szoktam neki keverni bele, és nagyon finom íze van.
2010. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az kislányomnak sem volt baja tőle,kb 6 hótól adtam gyümölccsel vagy főzeléket dúsítottam vele.Vízben megfőztem,tápszerrel hígítottam ha szükséges.
2010. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6 hótól adható.

Nálunk nagyon bevált, banánnal a kedvenc. Vízben főzöm és aztán keverem bele a banánt. Mióta elmúlt egy éves a lányom tejjel készítem. Annyiban vigyázz a bevezetéssel, hogy ne estére add, mert nehéz lehet neki estére. Mondjuk nálunk vacsorakedvenc...


De adhatsz pl. rizst is, agyonfőzve és főzheted együtt mondjuk almával, vagy bármit tehetsz bele gyümölcsöt.

1 adag rizs 2 adag vízzel készül lefedve a legkisebb lángon 20 percig. Ha gyümölcsöt is teszel bele, akkor több víz, idő ugyanannyi.

2010. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is vízben megfőztem, és gyümölcsöt tettem bele, reszelve. Ha almával csináltam, akkor még pici fahéjat is tettem bele. Szerette! Kb. 7 hós korától adtam neki.
2010. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!