Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kislányom 37 hétre született,1...

Kislányom 37 hétre született,1900g és 46 cm volt. Most 9 hónapos 7400g és 71 cm. Kérdésem az lenne hogy ennyi idős babáknak miből áll a napirendje? Tudnátok ötleteket adni? Ti mit adnátok hogy jobban hizzon?

Figyelt kérdés
Mindent kipróbálunk csak jól fejlődjön. 6-szor eszik egy nap. Reggel 180-200ml tápszer, Tizórai 50-100g gyümölcs, tejpèp, Ebèd 120-180g főzelèk husival,majd 100ml tápszer, uzsonna 100g főzelèk vagy tejpèp ès lefekèskor 150ml tápszer.Szerintem nem eszik sokat próbáltam 5-ször etetni de kevesebbet evett úgy.Reggel megeszi a tápszert ès visszaalszik dèlig.Sokat mozog,kúszik, mászni mèg nem akar, de egèsz nap mozgásvan van.Foga is már 7 van, gondolim hogy amiatt sem eszik, de nem az a nagy evő anèlkül sem. :(

#hízás #napirend.9 hónapos baba
2015. okt. 21. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

miért akarod, hogy hizzon? teljesen átlagos a sulya..


nem az legyen az etalon, hogy némelyik baba 6 honaposan már 9 kg.... :S

2015. okt. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első gyerek ès nehezen lett,szeretnèk mindent megtenni hogy jól fejlődjön.Lehet túl aggódok de szerintem ezzel minden szülő ìgy van.
2015. okt. 21. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, átlagos a hossza és a súlya is. A születési adataihoz képest meg kifejezetten jó. Az étkezésével sincs semmi baj, nem eszik keveset.
2015. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jol fejlodik. jol eszik. pont jo igy.
2015. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!