Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan tudnék jó napirendet...

Hogyan tudnék jó napirendet kialakítani újra? Kinek milyen a napirendje? 8 hós tápszeresek vagyunk többi lent

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtük a hozzátáplálást felborult a napirend.és azóta nem tudtam visszalendülni.5 étkezés kéne egy napra de 4 óránként eszik csak próbáltam hamarabb megkínálni de nem akarja elfogadni.igy napközben 4x eszik.De igy van hogy éjszaka jön rá hogy ő még éhes és sokat mocorog (Fogzik is) igy az 5 .étkezésünk valamikor éjfél 1 órára csúszott.

Szerintem totál rosszul csináljuk és ezért van sokszor fent éjszaka.


ez a napirendünk most :7:30 ébredés reggeli táp 210 ml


10 körül alvás kb 1 óra:

11:30:gyümi 160 g vagy tejpép

16:30: főzelék

alvás kb 1,5 óra

utánna 7-8 körül tápszer

fürdés és alvás 9 kor


8 körül fürdik.


2014. okt. 9. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
az uzsit próbáld előrébb hozni, mert ott már 5 óra is eltelik.
2014. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csillu83 válasza:

Szerintem nem kell sokat változtatnod ám. Mielőtt tízkor leteszed adjál neki tízóraira gyümölcsöt. ( nem baj ha nem eszi, azért kínáld meg vele)

Aztán ébredéskor már jöhet a főzi, hiszen a 11:30 már majdnem dél.

16:30-kor joghurt vagy túrókrém

7 körül még egy főzi

Fürdés

Elalvás előtt egy utolsó tápi

Nálunk ez a menetrend, annyi különbséggel, hogy ebéd után kb kettőkor alszik még egyet a babóm és nem késő délután. Mi is nyolc hósak vagyunk különben és átalussza az éjszakát este nyolctól reggel hatig-hétig. Nálunk is nehéz volt a négy órás evésről átállni, de sikerült.

2014. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!