Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van akinek a babája nehezen...

Van akinek a babája nehezen halad a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy ilyen szerencsétlen vagyok. Kisfiam 8 hós, de egyszerűen egy-két üv. bébiételen kívül semmit nem szeretne megenni. Próbáltam már gyümit adni így meg úgy, sehogy sem jó. Sütőtököt, krumplit miegymást. Neki csak a cici kell. De úgy érzem ez már nem fedezi a kalóriaigényét. Most megpróbálkozom a BLW-vel mert úgy néz ki ezeket a pürés ételeket nem kedveli. Valamit tuti rosszul csinálok, de van akinek a babája kőkemény cicista és nehezen halad az ételek bevezetésével? Egy ismerősöm szerint, amíg nem tud ülni ne is erőltessem a bevezetést. Szerintetek?
2015. okt. 29. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem szeretett semmit, 1-2 kanál gyümölcs vagy zöldség és kész. Mindegy volt h házi vagy bolti, mikor adom, éppen mennyire volt éhes. Egyszerűen nem ette, nem ízlett neki semmi. Ez van, nem értem hogy mi lenne ebben a te hibád. Nekünk végül a tejpép vált be. Az volt az első kaja amit hajlandó volt több kanállal is megenni. Később a pépbe tettem gyümölcsöt, úgy megette. Aztán szinte mindent. Bár nálunk a pürés szakasz nagyon rövid volt, a darabos ételeket sokkal jobban szerette már akkor is.
2015. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az unokahugom 11 honapos koraig nem volt hajlando semmit enni , csak cici.

Most egeszseges 2 eves aki mindent eszik.

Ezen ne aggodj, 1 eves korukig a fo taplalek az anyatej !!

2015. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!