Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák! Szoktatok nasizni a...

Anyukák! Szoktatok nasizni a babátok kekszéből?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem. De vettem már 2-t valamiből, ha én is kívántam pl. Sütőtökös babaétel. Előle nem eszem el.
2015. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

igen.

Te a rossz anyuka vagy vagy a kiakadt férj? (tegnapi kérdés)

2015. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon rá voltam kattanva a babacuccokra. A keksz még hagyján, de az üveges babakajára is rá voltam kattanva. :D Azóta, hogy nincs már babakorú gyerkőc, én is lejöttem a szerről.
2015. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van belole eleg kettonknek, akkor siman. Az nagyon jo minta a gyereknek amugy is, ha azt latja,h a szulei is ugy dtkeznek, amire ot tanitjak. Ha csak annyi vn, amennyi neki eleg, akkor termeszetesen nem eszem belole, de altalaban ugy vasarolok,h kettesben egyuk,amit mindketten szeretunk. Nalunk pl az aszalt almakafika tipikusan ilyen
2015. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyik sem vagyok (Hála Istennek)! Engem kiakasztott a kérdés!!!

Én pluszban szoktam magamnak venni kekszes tejpépet, a babakekszet is szeretem. Ezért érdekelt, hogy van e még így valaki.

2015. nov. 10. 18:10
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor bocsi azt hittem.egyébként én úgy szoktam venni a gyereknek nasit hogy többet vagy nagyobb kiszerelést mert én is nassolós vagyok.nyílván ha csak egy van akkor nem eszem meg.vagy hamár alszik és megkívánom megeszem de reggel úgyis megyek boltba mielött felébred így veszek neki másikat. (2-es voltam)
2015. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, mert nekem nem ízlenek az ilyen babacuccok. De ha van itthon gyümölcs, amit már a baba is ehet, az nem jelenti azt, hogy mi, felnőttek nem eszünk belőle.

Egyébként, ha ízlene a babakeksz, simán ennék belőle én is, ha nem okoz gondot gyakrabban vásárolni.

2015. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Valaki betudná linkelni a kérdést,amiről szó van?

Köszönöm.

2015. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam, sőt nálunk az ötös Dörmi általában úgy fogy el, hogy én megeszek négyet, a fiam pedig egyet. De mindenből többet veszünk, hogy jusson mindenkinek, bárki ehessen, aki megkínálja, még a gyesen lévő férjem is. De megmutattam neki a kérdést, hogy lássa milyen jó dolga van, hogy nem szólok érte, ha eszik a fiunk ételeiből.
2015. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2015. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!