Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hos. Babatoknak miket adtok...

7hos. Babatoknak miket adtok enni, nasizni, es mikor?

Figyelt kérdés
anyatejes baba erdekel,sajat tapasztalattal.Ne linket kuldjetek legyszi.
2011. júl. 20. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
7 hónapos babának nincs szüksége nasira! Napi 5-6 étkezés, mivel anyatejes, már 1 hónapja megy a hozzátáplálás. De felesleges rászoktatni az étkezések közötti nassolásra. Az én lányom akkor kap pár szem kekszet, ha mondjuk átalussza az uzsonnát, és már kb. fél-1 óra van vacsoráig.
2011. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyatej, gyümölcs (alma,barack,banán), főzelék (krumpli,sütőtök,répa).


Semmi nasi.

2011. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam hétvégén lesz 8 hónapos.Anyatejesek vagyunk és én úgy szoktam,hogy reggel kap cicit,10 óraira gyümölcs(alma,őszibarack,szilva,banán+esetleg babakeksz vagy babapiskóta),ebédre főzelék(krumpli-sárgarépa,paradicsomos burgonya,sütőtök,gyümölcsök+csirke húsi)+cici.én sokszor adok üvegeset neki.szereti.meg nekem így egyszerűbb.de szoktam főzni is,csak a a bébiételek változatosabbak.3-4 óra körül megkínálom babapiskótával.Tegnap például először vettem neki humana joghurtot meg vaníliás desszertet a nestlétől.ízlik neki.5-6 óra körül megint valami gyümölcs,8 körül tejpép és alvás előtt cici.:)
2011. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!