Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3,5 hónapos (tápszeres)...

3,5 hónapos (tápszeres) babámnak adhatok csipkebogyó teát?

Figyelt kérdés
Étkezések közötti folyadékpótlás gyanánt, plusz ugye C-vitamin is sok van benne. A sima vizet nem issza meg, az édeskömény-kamilla teát igen, viszont azt meg nem akarom adni folyamatosan a kamilla miatt. A sima édesköménytől meg fáj a hasa.
2015. nov. 16. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a granulatumra gondolsz amit drogeriakba lehet kapni.Bizti rajta van a dobozan hany honapos kortol lehet de szerintem meg kicsi hozza! Akkor mar a helyedben 4hotol kaphato gyumolcslevet kostoltatnek . Hagyomanyos filteres csipkebogyot semmikepp ne adj!
2015. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem adnék, 4 hónap alatt semmit, utána is inkább a gyümölcslé. C vitaminnak a Cebion cseppet ajánlom.
2015. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Filteres teát vettem, de akkor nem adom neki.

2015. nov. 16. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

van babatea a Dm-ben asszem 4 hónapos kortól


(habár én csak forralt vizet vagy babavizet adtam a gyermekemnek, a hozzátápláástól kezdve)

2015. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tápszeresnek lehet, sőt sokszor kell is folyadékpótlás. 7 hetes tápszeres fiamnak beragadta a kakija. Adtam vizet,ahogy a doki mondta, egy nap alatt már javult.

Adhatsz minden olyan teát, amiben nincs koffein, cukor nélkül. De nem kell minden etetés között. Naponta kétszer elég.

2015. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, nem szerette :)

Így marad egyelőre az a verzió, hogy a tápszerét hígabbra csinálom kb. 10-15 ml-rel minden alkalommal.

2015. nov. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!