Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Főzelék alatt mit értetek? A...

Főzelék alatt mit értetek? A sima zöldségpűrét?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

én a sima zöldégpürét pépnek hívom, a főzeléket meg annak amiben már úgy vannak a cuccok ahogy kell, tehát ízre és állagra olyan mint amit mi is eszünk :) borsó-répa, lisztszórás, ha kihűlt akkor tápszerrel felöntve. vagy tökfőzelék rántással, persze kicsivel :)

de szerintem a simán összeturmixolt zöldségekre is rá lehet mondani, hogy főzelék :)

2015. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen az ételek bevezetésénél általában a sima zöldségpürét hívjuk főzeléknek.
2015. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A főzelék az főzelék ... A püré meg püré. Nézd meg a NOSALTY.HU oldalon és láss csodát mi az a főzelék. Meg is kóstolhatod nagyon finomak. Ajánlom a sárgaborsó főzeléket fasírttal, a kelkáposzta főzelék valami legendás finomság, szintén valami fasírt szerűséggel, de lehet egy jó lencse főzelék is kevés ecettel étkezés előtt beletéve egy kávéskanálnyit. Nagyon finomak és nagyon egészségesek nagyon ajánlom hogy része legyen az étrendednek!!
2016. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Javaslom nézz oldalra a kategóriákhoz. Gyerekvállalás, ételek bevezetése. Nem a recepteknél vagyunk. Tudom mi az a főzelék. A kérdés arra irányult, a pár hónapos gyerek mit kap, amikor "főzeléket" kap. Zöldséget leturmixolva, vagy azt a hagymás-lisztes-tejfölöset, amit egy felnőtt is eszik?

Nem írom le, milyen szó jut eszembe rólad, hátha sérti a szabályzatot.

2016. jan. 4. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!