Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ma voltunk 2 honapos vizsgalat...

Ma voltunk 2 honapos vizsgalaton es a doktorno azt mondta, hogy mostmar adhatok neki 1-1 kiskanal gyumolcslevet. Nem tul korai ez meg? Meg szoptatom, de tapszerrel kell potolni.

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen doki ez?

Biztos hogy ezt mondta?

De nagyon korai.

2015. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

keress másik orvost!

mi 3 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, és az is korai (de muszáj) volt.

2015. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jaj. nem, ne adj neki...ha csak pótolni kell tápszerrel, inkább törekedj a tejszaporításra, 2 hónaposan, ha kellő intenzitással fejsz, és odafigyelsz miket eszel, még akár visszatérhettek a kizárólagos anyatejre is..

de ha még sem sikerülne, akkor is ráérsz 5 hónaposan elkezdeni a hozzátáplálást, nem szabad előbb, mert a baba bélrendszere még egyáltalán nem érett meg, még a gyümölcslére sem...kis vizet adj neki pohárból, tápszer után, semmi másra nincs szüksége még legalább 2 hónapig.

2015. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában korai.

Én attól tettem függővé az enyémeknél, hogy kapnak-e mást is, hogy mi volt a pelenkában. A nagyobb 3 hónapnál emésztette teljesen homogénre a tápszert/tejet, a kisebb 4 hónapos lesz, de még van benne minimális emésztetlenebb "csomó". Ha azok is eltűnnek, akkor kezdem meg a gyümölcsözést. Szoktak adni kiskanállal a kakilási nehézségek miatt is. Te tudod, miért mondhatta ezt.

2015. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha jól értem nem az a baj hogy szorul a kaka hanem hogy pótolni kell...nem tudom minek mondd ilyet az orvos, írja fel szépen a tápszert meg segítsen abban hogyan tudod szaporítani a tejed...ha meg szorulás van, akkor sem a gyümölcsléhez kell nyúlni 2 hónaposnál, hanem tápszert kell váltani, vagy kis kamillás vizet, cukros vizet tényleg alkalmi jelleggel lehet neki adni, vagy talán csak több tiszta vizet, ha elfogadja hogy lazuljon a széklete...a gyümölcs az utolsó amivel 2 hónapost traktálnék.
2015. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai! Nekem mindkét gyerekem tápszeres és nagyon jó súlyban is voltak, de akkor sem mondott ilyet az orvos. Tápszeres babát 5 hós korban ajánlott elkezdeni hozzátáplálni!
2015. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, nincs szorulas, minden nap van legalabb egy kaki. Nincs semmi baj a babaval, csak ugy mondta, hogy kezdjem el a gyumolcslevelet adni...
2015. dec. 15. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem normalis.

4 honap alatt tilos barmit is adni.

2015. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!