Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Gyümölcslevet mindenképpen...

Gyümölcslevet mindenképpen kiskanállal kell kóstoltatni vagy cumisüvegből is kaphatja?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányomnak nem jött be a kiskanál, cumisüvegből megitta úgy pár hónapig, mióta pohárból iszik csak vizet és tejet/kakaót hajlandó.
2016. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-2 kanálnyi gyümölcslevet cumisüvegbe raknál?

Egyébként nem csak az ízt, hanem a kanalazást is szoknia kell.

Amíg arra nem képes, a hozzátáplálás is korai.

2016. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kanalazás is fontos lenne.

Nekem a kisebb most utálja a kanalazást, alig haladunk a hozzátáplálással emiatt, de cumisüvegből én nem adnám, inkább köpködős, de szokja meg.

2016. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kanaláz megy, mert sajna egy darabig beteg volt, és abból kapta a Calcimusc-ot, most meg már a vitamint is egy kis babavízzel. Szépen lenyelni.

Nem most kezdtük a gyümölcslevet, már egy hete, így egy nap kb. fél üveggel megiszik kb. Azért is kérdeztem, mert így talán kényelmesebb. De akkor lehet,hogy marad a kanál.

2016. jan. 11. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!