Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adhatok 8,5 hónapos babámnak...

Adhatok 8,5 hónapos babámnak túrót?

Figyelt kérdés
Néhány napja teszek a gyümölcshöz túrót, ma a gyermekorvosnál jártunk tanácsadáson, ahol ezt elmondtam az orvosnak. Erre azt mondta, hogy 1 éves korig ne adjak tejterméket neki. Bevallom a neten található táblázatok szerint próbálok haladni a hozzátáplálással, ott azt találtam, hogy lehet adni. Külön erről nem kérdeztem meg az orvost előtte, hiszen 2 hónapja nem jártunk nála. Szerintetek?
2016. jan. 11. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy ennyi idős babának lehet adni. Túróval kezdj, utána natur joghurt, majd sajt. Egy éves kora körül pedig tej. Nekem a védőnő ezt a sorrendet javasolta.
2016. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én adtam a fiamnak, nekem az orvos és a védőnő is azt mondta, hogy lehet.
2016. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túrót sajtot én is adtam már 8 hónapos kortól. Joghurtot csak 10 hónapos kortól.

És a tehéntejet vezettem be 20 hónaposan.

De a feldolgozott tejtermékeket lehet adni korábban.

2016. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen
2016. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!