Tejital hogyan, melyik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fiam 17 hónapos, anyatejes még. Arra gondoltam, hogy rátérnénk a tejitalra, mert este is 3-4 szer kel szopizni, persze ezek csak komfort cicizések.

Hogyan kell bevezetni a tejitalt? Mennyivel kell kezdeni? Másnap mennyivel többet kell adni? Ízesítés? Lehet belőle tejbegrízt csinalni? Melyik márkával kezdjem?

Köszönöm a válaszokat.



2016. febr. 26. 14:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve elszámolható tényleg ep-ra???
2016. febr. 26. 14:24
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor a helyedben leváladztanám a ciciről teljesen. valljuk be, hogy masfélévesen erre már nincs szüksége. én reggel adnék két decit, ebed utan is megkinalnam egy 100 ml vel aztan lefekveskor 200 ml. en igy csinaltam mikor masfelevesek voltak. en csak milupat adtam nekik ugyhogy errol tudok nyilatkozni. jominosegu es szerette mindket gyerekem. igaz az ara mar horror, ugyhogy nem tudom a fel evesem ha eljon az ideje mit fog kapni. Amikor a gyerekeim kaptak akkor 1200 grammos csomag ara 4000 majd 4400 volt. nem a regmultban volt, mert a lanyom most szokott le rola 2,5 eves. ma 5000 ft egy doboz ara. igaz en mindig akcioban vettem mindenfele kuponnal ugy meg megfizetheto volt. a mai ara egyszeruen pofatlansag. egy honapban siman elfogy ket doboz, az 10000 ft. sztem biztos kaphatod ep kartyara. sztem a milumil es beba tejitala is hasonlo arbsn van mint ez.
2016. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!