Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpépet csak akkor szabad...

Tejpépet csak akkor szabad adni, ha már legalább egy étkezést kiváltottunk gyümölccsel-zöldséggel, vagy nem függ össze a kettő?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem függ össze. Én például először tejpépet adtam, mikor gyerekeimnek 5-6 hónapos korukban nem volt elég éjszakára a tej. De a tejpépet is először kis mennyiségben délelőtt szabad adni.
2016. márc. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem függ össze...alapvetően az orvos felírja, ha a baba kis súlyú, lassan gyarapodik, vagy nem alszik jól. Akkor gyümölcsbe, főzelékbe lehet tenni, persze először kis kanállal be kell vezetni azt is, és vigyázni kell mert foghatja a székletet.

Ha önmagában akarod adni, azzal szerintem ráérsz, elég kraftos, ha jól fejlődik hízik a babád, és meg van neki ezen túl is az 500 ml szopiból, vagy tápszerrel, akkor alapvetően nem muszáj neki adni..

ha kényelmi szempontból választanád, akkor mint írtam, vezesd be kanállal (kérdezz rá a dokinál felírják e, nálunk 1 éves korig felírják és úgy jóval olcsóbb), és keverd gyümölcsel.

2016. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit nekunk felirt a doki az receptre is dragabb mint a bolti. Ugyhogy en boltit veszek,tobb izben,azokat valtogatom,ezt kapja uzsira az orvos tanacsara. Neha eszik belole annyit h jol lakik,neha nem es akkor kap tapszert utana. Adhatod neki,Nem fugg ossze azzal h mar valtottal ki etkezest massal.
2016. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
melyik bolti az, amelyik recept nélkül olcsóbb mint amit felír?
2016. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!