Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Új étel kóstoltatása miatt...

Új étel kóstoltatása miatt adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Szóval 3-4 félét eszik már a babám, viszonylag jó mennyiségeket de étkezést nem váltottunk még ki.

Lassan adnék neki valami újdonságot, de ugye elsőnek 2-3 kanálnál többet nem célszerű adni. Na már most csak azt nem értem ha az újat megkóstolja akkor utánna a régi ízekből kaphatja a szokásos mennyiséget vagy nem?


2016. márc. 1. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne kaphatná?
2016. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen idős a gyereked, de nyugodtan adjad neki, régit, újat, egyre többet, étkezést is válts ki. Arra ügyelj, hogy legyen kalória tartalma, mert ha nem, utána könnyen megéhezik. Pl. az én kisfiam először 4,5 hónaposan kapott almát, már elsőnek bevágott egy teljes almát pürésítve. Egy óra múlva ordított, hogy éhes.
2016. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

5.5 hónapos

Értem.

Csak ugye az nem volt tiszta, hogy pl új étel lenne a répa, kap belőle 3 kanállal majd eszik rendes adag alma-barackot. De tiszra sor ha így kell.

2016. márc. 1. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen így kell, mehet minden új szépen sorba, ha a répán túl vagytok, kapjon alma répát és külön az új ízt. Utána már lehet keverni ha külön külön mindent megkóstolt.
2016. márc. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn úgy csináltam,hogy az alma volt az alap,abba ment mindig az új íz.Kb 4 nap alatt megnöveltem annyira az új mennyisègèt,hogy alig maradt alma.így ugyanakkora adagokat evett.
2016. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!