Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A 7 és fél hónapos fiam alig...

A 7 és fél hónapos fiam alig akar valamit enni. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A fiam anyatejes, de mostanában már látszik rajta, hogy kevés neki a tej (már hogy nem elég tápláló). 2 hónapja kezdtem el a kóstoltatást, de eddig csak az üveges körtét, az üveges szilvát és a kakaós tejpépet eszi meg. (A glutént már bevezettem.) Csináltam neki almát, sült almát, sütőtököt, répát, összevásároltam mindenféle bébiételt: paradicsomos krumplit, borsófőzeléket, tésztás zöldséges halat stb., de nem eszi meg egyiket se. Természetesen úgy csinálom, ahogy ajánlják, először csak keveset adok és több napig kóstoltatom vele.

Kevertem körtét a krumplihoz, de nem nagyon tetszett neki. Ma csináltam neki krumpli-répa-csirke-pici só-pici petrezselyem, de nem eszi meg. Amiket megeszik, azokból is csak néhány kanállal eszik. 4 foga van.

Tudtok valami tanácsot adni? Vagy legyek türelmes és majd ha már végképp nem lesz elég tápláló neki a tejem, akkor fog enni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. febr. 19. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Az en babam 8 honapos, es ugyanigy nem eszik semmit.

En nem eroltetem. 1 eves koraig a fo taplalek az anyatej, minden benne van ami kell neki.

Szepen fejlodik, boldog.

Egyedul az uveges kortet eszi neg, azon kivul SEMMIT. Kortet meg ugye nem ,ehet olyan surun.

Kulfoldon lakom, itt rengeteg a valasztek, es mindent lehet adni ( Magyarorszag nagyon elmaradott ilyen teren is ), szoval a kokusztol aszalt szilvan at az eperig mindent probaltam, es semmit.


Majd eszik ha kell neki.

2016. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!