Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Leírnátok 1 év alatti gyereket...

Leírnátok 1 év alatti gyereketek egy napi étkezéseit?

Figyelt kérdés
Mikor, mennyit, mit eszik?
2016. márc. 30. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
15 honapos, leirom a tegnapot. reggelire vajas piritost evett uborkaval, tizoraira gyumolcsot kapott (banant es kivit), ebedre zoldbab leves volt (annak a surejet ette), es par falat fasirtot. Alvas utan elmajszolt egy kisebb darab brokkolit, 6 korul kapott csirkemelles kukoricas tesztat, es 8-kor, alvas elott kb. 2 dl langyos tejet. Mi nem ragaszkodtunk a pontos idohoz, ezt o alakitotta igy ki (meg ilyenkor ulunk le mi is enni). Nasi meg nincs, gyumolcsot ures gyomorra nem szoktam adni, es vizet iszik csak (az esti tejet kivul). Most eppen eleg jo evo, de ez par havonta valtozik. Igeny szerint taplaltam hozza, 9 honpos koraig kapott anyatejet es amint ult (kicsit hamarabb, mint 6 hosan), darabosat adtam neki (parolt zoldseg, gyumolcs). Gyakorlatilag mar mindent kapott, tengeri herkenyuket is (orvos azt mondta, hogy nyugodtan).
2016. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!