Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miket eszik a 22 hónapos...

Miket eszik a 22 hónapos gyereketek? Van olyan amivel ti se boldogultok?

Figyelt kérdés
Nálunk egyre kaotikusabb a helyzet.Ahogy nő a fiam úgy változik.De igy ez rendbe is van.Nah de az étkezés egy harc.Alig eszik valamit egy nap.Ha igen akkor is válogat.Nem eszi meg a gyümölcsöt .Válogat csak mesét néz ugy hajlandó enni.Másnak is van ilyen vagy csak én vagyok ennyire béna.Esetleg valakinek jó bevált ötlete.
2015. okt. 14. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam, barátnőmé 1 hónappal fiatalabb.

Ezen vergődtünk és vergődünk még mindig, mert kb 1 éve nem esznek.

Volt, h csak tésztát volt hajlandó, volt h semmit, aztán csak vajas kenyeret...

Mondtam anno a védőnőnek, aki megjegyezte, h "na, kezdődik". Ez elég gyakran előfordul, éhen nem fognak halni... Azt kell adni nekik, amit elfogadnak, kben nem eszi meg, ha meg beleerőltetik, akkor kihányja.

Én már nem görcsölök rajta, spagetti, fasírozott, brokkoli-krumpli, spenót, nokedli, szószos tészta, ez váltakozik... Vacsira meg virsli, vajas v lekváros kenyér.

Egyszerűen mást nem lehet beleimádkozni.

Hagyom, majd változik. :)

2015. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!