Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel a legjobb kezdeni a...

Mivel a legjobb kezdeni a tejtermékek bevezetését?

Figyelt kérdés
Kislányom elmúlt 7 és fél hónapos, lassan elkezdeném vele kóstoltatni a natur joghurtot, kefírt, sajtot. Mivel célszerű kezdeni, és mibe keverjem? Márkát is írhatnátok. Pl általában mindig van itthon danone natúr joghurt. Ezzel is jó kezdeni vagy nem olyan jo a danone?
2016. ápr. 5. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sajttal kezdtem. Jó minőségű trappistával. A főzelékébe kevertem bele reszelve. Aztán túró, és utána a natúr joghurt, kefír.
2016. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én joghurttal kezdtem, aztán reszelt sajt, aztán túró. Először főzelékbe raktam, pl. tökfőzelékbe tejföl helyett. Vagy gyümölccsel keverve is lehet adni. Utána kb. egy évig a tízórai vagy az uzsonna gyerekeimnél natúr kefir vagy joghurt volt. Márkát nem tudok mondani, elolvastam az összetevőket, aszerint választottam.
2016. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap adtam neki először tejterméket, én is trapista sajttal kezdtem. Lereszeltem és belekevertem a főzelékébe. Egy keveset felcsíptem és megkóstoltattam vele, aztán jött a főzivel.
2016. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!