Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen formában adjam a 9...

Milyen formában adjam a 9 hónapos fiamnak az ételeket?

Figyelt kérdés

Eddig pépekkel etettem, de nem nagyon tetszik neki, csak pár kanállal hajlandó megenni bármiből. Ma adtam neki banánt: először felkockáztam, de azt nem tudta megfogni, mert csúszott; aztán csak úgy simán adtam neki (mint ahogy mi esszük), harapott is le belőle darabokat, nagyjából megrágta és le is nyelte. Több mint egy fél banánt megevett így. Ilyen mennyiséget még sose evett meg semmiből.

Olvastam, hogy vannak gyerekek, akiknek jobban tetszik ha ők maguk ehetnek. De nem tudom, hogy milyen ételeket adhatnék neki. Csak olyanok jutottak eszembe, hogy puha kenyérkocka/sajtkocka, pufi, babakeksz, tészta vmi szósszal.

Mit javasoltok? Ti hogy csináltátok?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 10. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi foga van?Mert az sokat számít.
2016. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Répa, brokkoli, karfiol, krumpli főzve, keményre főtt zabkása, vagy tejbegríz szerű izé kihűtve és utána kockázva, egyébként meg olvass utána a BLW-nek, ott mindent kézzel ehet a baba, biztos vannak ötletek. :)
2016. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 8 foga van.
2016. ápr. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!