Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ilyenkor mi van? Ráér a...

Ilyenkor mi van? Ráér a hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a babám, 2-3 kiskanál után is már fáj a hasa. Eddig mindentől. Almát, barackot és sütőtököt adtam neki, természetesen nem egyszerre, hanem külön. Járt már így valaki?
2016. ápr. 10. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Miböl gondolod, hoyg fáj a hasa? Lehet, hoyg csak nem tetszik neki, amit adsz, vagy az elkészítési módja az ételnek.


Ha téynleg fáj a hasa mindentöl, akkor a helyedben orvoshoz mennék minél elöbb.

2016. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lassan fokozatosan csinald. Majd hozzaszokik lassan. De ha ennyire lassan megy, akkor adj neki vasat. A gyerekorvos segit, hogy milyet es mennyit.
2016. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Erőlködik és rengeteget pukizik. Ma sírt is tornáztatással sok puki távozott.

Sokáig hasfájós volt, 4,5 hónapos koráig. Már másodszor volt nemrég húgyúti fertőzése, holnap azt hiszem megint megnézetem a vizeletét. UH volt nem is egy, még az első húgyúti fertőzés előtt 2x vittem kórházba mert oké, hogy hasfájós egy baba de ő egész nap ordított. Akkor a fertőzés okozta ennyire extrémen.

Járunk gasztroenterológiára is mondjuk bukás miatt de már az elején mondtam a hasfájást és ő is írta fel végül a pepti-t ami megoldotta a gondot.

A második húgyúti fertőzés előtt a labor mellé pedig a háziorvos széklettenyésztést is kért, negatív lett.

Sejtettem, hogy a hozzátáplálás se lesz sima ügy de ennyire...

2016. ápr. 10. 19:41
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon szívesen eszik és nem rögtön evés után kezdődik a hasfájás, hanem pár órával később. A baracktól pl a pocakja is kemény volt, eddig az volt a 3 közül a legrosszabb, talán az alma a legkevésbé rossz.

Gasztrora is egy hét mulva kell visszamenni...

2016. ápr. 10. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy várnék egy hetet és egyeztetnék a gasztrós orvossal.
2016. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül az volt, hogy nem írtam itt mert nem gondoltam rá de 2 fajta antibiotikumot kapott hörghurutra (a második erős volt), végig adtam neki normaflore-t, meg utána is, a széklete nem változott és úgy gondoltam, akkor még csak tápszert kapott, nem okozott panaszt. Majd jött a hozzátáplálás és fájt mindentől a hasa. Kivártam a gasztrot, az orvos első kérdése az volt, hogy nem-e kapott antibiotikumot így leesett, hogy basszus tényleg.. Biogaia-t kap azóta, nincs hasfájás se almától, se sütőtöktől, se krumplitól. Nagyjából itt tartunk.
2016. ápr. 30. 17:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagyis húgyúti fertőzésre kapta az elsőt ezzel együtt kapta a hörghurutot is.
2016. ápr. 30. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!