Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hónapos korig normális...

Hány hónapos korig normális hogy egyes ételek emésztetlenül távozzanak a széklettel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én pl. így 30 évesen is ettem a múltkor olyan mandarint, ami valamiért úgy távozott ahogy bement.
2016. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Felnőttként is van olyan étel, ami nem emésztődik meg teljesen.
2016. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Répa távozott ugyanúgy
2016. ápr. 16. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom a répát nem tudják teljes mértékben megemészteni.


Egyébként a férjemnek a kukorica az ellensége, változás nélkül távozik.. felnőttként.

2016. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most hogy mondod, a kukorica nálam is.

Csak kissé ijesztő volt látványnak, elsőre azt hittem, vér.

2016. ápr. 16. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmikor sem normális, legalábbis puhára főtt répa esetén. Valamilyen emésztési problémára utalhat, pl. kevés gyomorsav vagy emésztőenzimek. A kukorica más ügy, eleve nagyon nehezen emészthető.
2016. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A répa sokáig emésztetlenül távozik, pépes formában is. (Én a nagyobb zsírdarabokat nem tudom emészteni.)
2016. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rákerestem, egész irodalma van a "carrot in baby poop"-nak, megnyugtatott.


6 hónaposan kezdtük, több mint 2 hónapnál tartunk, eddig semmi nem jött ki ugyanúgy, de répát csak most kapott.

2016. ápr. 17. 06:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A répa 1 éves korig simán normális ha viszonylag "egészben" távozik. De még utána is, ha pl. már darabosat eszik és nem rágja meg rendesen, akkor is kikakilja ugyanúgy. Ez nem utal problémára. Kisebb gyerekem 2 éves, neki már répát nem szoktam látni a székletében, de még mindig van olyan étel, amit igen.

De ahogy a többiek írják, ez még felnőtteknél is normális, pl. kukorica, szőlő héja stb.

2016. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!