Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hónapos kórtol adtatok...

Hány hónapos kórtol adtatok sárga, görög dinnyét a babátoknak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam 7-8 hónapos kortól már lehet neki adni sárga dinnyét, de kiváncsi vagyok a többi anyuka véleményére is
2016. ápr. 25. 14:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
2és fél hónaposan*** bocsánat elírtam
2016. ápr. 25. 18:43
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a furi, hogyha egy hónapos kora óta teáztados a babár, kis narancslével tuningolod, akkor miért kérdés, hogy mikor ehet dinnyét? Már bocs, de ez igazán nem sokat oszt vagy szoroz. Én ezt biztos nem tettem volna, dehát ha te ezt így láttad jnak, akkor oké. Az enyém Hála Istennek csak szopott egy hónaposan, más folyadékot nem kapott, nem itattam vele csöppnyi teát, sem narancslevet sem. Most 8 hónapos és nyáron, ha jön a dinnyeszezon nem kérdezem meg a gyakorin, hogy ki mikor ad dinnyét a babának. Ha eszi kapja és kész meg remélhetőleg még az anyatejet is.
2016. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!