Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Görög vagy sárga dinyét...

Görög vagy sárga dinyét mikortol szabad adni? Most lesz nyolc honapos a fiam és négy honapos korátol kezdem a hozzá táplálást.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

A dinnye fokozza az alergiát. Pl ha alergiás vagy a parlagfüre, akkor dinnye evés esetén 2x olyan érzékeny leszel rá.

èn 1 éves koráig csak ezért nem adnám neki.

2009. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én először felkockáztam neki és tapogatta egy darabig,majd betett egyet a szájába,és nagyon ízlett neki. Ha az előttem író véleménye után mersz még neki adni,akkor próbáld meg.Lehet összetörni is villával,mert ugye elég magas a víztartalma. A sárgadinnyét még nem próbáltam mert nálunk senki nem szereti,és ha nem kell neki,ki kell dobni.
2009. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt mikor a sárgadinnyét adtam neki, 12 mikor a görögdinnyét. Adtam volna előbb is de most van a szezonja. Szerintem nyugodtan kóstoltasd meg vele:)
2009. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat hát ezt nem tudtam hogy alergizzál ez meglepet igy lehet hogy még várok vele
2009. júl. 1. 13:03
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A dinnye nem okoz allergiát, csak ha a babád allergiás, akkor felerősíti a tüneteket!
2009. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát még eddig nem volt semmire se alergiás akkor most nem tudom hogy mi legyen
2009. júl. 1. 13:06
 7/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok, ezt találtam, mely szerint 8 hónapos kortól adható:

[link]

2009. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én 11 hósan adtam neki mindkettőt.
2009. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mondjuk en allergologus vagyok es ugy tudom, hogy sargadinnyet ehet, goroggel tenyleg erdemes picit varni(tenyleg 1 eves kor elott nem ajanljak) de en nem hallottam hogy pl parlagfuvel keresztreakciot adna. szeretnem megkerdezni az elso valaszolot,hol szerezte az infot?
2009. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
elozo vagyok:mi az, hogy fokozza az allergiat??? valami allergizal vagy nem
2009. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!