Lefagyaszthatom a turot?

Figyelt kérdés

A legkisebb kiszereles a boltokban 250gr-os,a babam viszont egyszerre ennek a toredeket eszi meg. Mi pedig nem eszunk turot, h a tobbit felhasznaljam..kiporciozva lefagyaszthatom?

Illetve ti minden nap adtok 9-10 hos babatoknak vmi savanyitott tejtermeket?(joghurt,kefir,turo,sajt)


2016. ápr. 25. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan. én is így csináltam: kis fóliákba csavarva 20 grammonként kb, fagyasztottam. Joghurtot úgy adtam, hogy fele pohár egyik nap fele pohár másik nap, harmadik nap sajt vagy túró, negyedik nap savanyított tejterméktől mentes, ötödik naptól meg kezdtem elölről. Persze volt hogy ez felborult, de úgy kb. ilyen arányban kapta.
2016. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig lefagyasztom! Eddig még nem volt tőle baja. 1 héten általában 5x kap valami tejterméket. Van hogy csak sajtot reszelek az ebédjébe.
2016. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is koszonom a valaszokat, erre en is kivancsi voltam!
2016. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!