Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 13 hónaposan eheti azt a baba...

13 hónaposan eheti azt a baba mint mi felnőttek?

Figyelt kérdés

Persze a nagyon zsíros és fűszeres ételek kivételével?


Reggel este gyerekitalt kap, reggeli felvágott, virsli, joghurt, sajt stb

Délben ebéd,eddig csak főziket kapott illetve üveges babakajákat, uzsonna gyümölcs, joghurt, felvágott stb. Vacsora pedig laktató pép



2016. máj. 9. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, én a virslit, felvágottakat módjával adnám, mert feldolgozott élelmiszer és a húson kívül még pár dolgot beletolnak (olvasd el a csomagolását, ízfokozó, stabilizátor, stb.).

Ezeket 3 éves korig érdemes minimális szinten tartani.

2016. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze. mondjuk virslit én sem nagyon eszek, felvágottból is inkább max csirkemell sonkát, a Ságának van 80% hústartalmúja virsliből, sonkából is esetleg azt add...de én inkább kolbászt, házi sonkát adtam nekik, mert ezeket ismerősöm vágja, tudom hogy tartósító mentesek. Persze akkor meg túl sok a só, meg a fűszer, de szerintem még mindig inkább a sok só és fűszer mint a mindenféle adalékanyag színezék stb.

de szerintem a Sága gyerek sonkáival jársz a legjobban, csak nálunk pl nem nagyon kapni.

minden mást nyugodtan ehet amit ti, én a borsot utólag raktam bele, de egyébként közösen főztem.

2016. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Snorri ***** válasza:
Simán, az én fiam ilyenkor már ugyanazt ette, ráadásul ő még a főzelékeket sem díjazta. :) Virsliből, és párizsiból van kifejezett gyereknek, jó minőségű, de nézz szét, mert van jó áron még magas hústartalmú.
2016. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm három hónapos korától főzőkolbászt reggelizett és semmi baja, kb. 40 éves egészséges férfi.
2016. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!