Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás 3 hónaposan?

Fókamóka kérdése:

Hozzátáplálás 3 hónaposan?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 honapos és esténként nagyon sir.ordit nem lehet megvigasztalni.gyerekorvos a hozzátáplálást javasolt először alma barack..csak anyatejet eszik,és nem tudom higgyek e a doktornőnek.anyósom védőnő és ellenzi ennyi idősen a hozzátáplálást..vélemény?

2015. júl. 30. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a tápszeres kiegészítést választanám, szerintem korai a hozzátáplálás 3 hónaposan még. Várnék 1 hónapot.
2015. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért javasolja a hozzátáplálást? Lehet hogy éhes? Vagy esténként fáj a hasa, kólikás? Korábban is sírt esténként vagy csak mostanában? Egyébként én korainak tartom még 3 hónaposan.
2015. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is korainak tartom 3 hónaposan! Hízik elegendőt? Tápszerrel próbáld kiegészíteni inkább a szopit, ha nem elég. Csak este sír? Nem lehet, hogy csak a pocakja fáj az esti szopi után? Próbáld ki, hogy az alkarodra fekteted, hassal lefelé, közben simogatod a hátát; hátha segít valamit.
2015. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még tápszeres babáknak is csak 4 hónapos kortól javasolják a hozzátáplálást.


Szerintem is inkább tápszerrel egészítsd ki, ha nagyon éhes, és majd leghamarabb 4 hónaposan kezd el a hozzátáplálást, hadd feljlődjön még az emésztőrendszere.

2015. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is várnék még, meg ha el is kezded kóstoltatni, elsőre még csak egy két kanállal szabad neki adni, tehát attól nem fog jól lakni, ha az éhség miatt sír. És ha éhes miért csak este sír?
2015. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az esti sírás nagyon tipikusan a hasfájás tünete. Egy próbát megérne az Espumisan, mielőtt elkeztek hozzátáplálni. (Szerintem felesleges, attól nem fogja abbahagyni az esti sírást.)
2015. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg a tejem,nem éhség miatt sír!!!születése óta csinálja ezt.üvölt.fürdés után.ha hatkor fürdetek akkor,ha hétkor,ha nyolckor...mindegy mikor.próbáltam én már mindent,espumisant,angolvizet,bio gaya.mindent.de sztem nem a hasa,mert akkor nem csak fürdés után csinálná.nem értettem mi köze a hozzátáplálásnak ehhez.sok a tejem?túleszi magát???hizik szépen,dagi baba...
2015. júl. 30. 22:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor tovább kell próbálkozni. Angolvíz, Infacol(bár, ha az Espumisan nem vált be, ez sem fog), Espumisanból az erősebb fajta, Biogia, pumázás, pocakmelegítés.


Szerintem az esti sírás 90 százalékos bizonyossággal pocak.

2015. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És akkor csak napi 1x fáj a pocija?és mindig csak fürdés utàn?két védőnő is látta és azt mondják nem a hasa.egy másik gyerekorvos a papaverint ajánlotta,de azt még nem adtam neki.nem huzogatja a lábát.
2015. júl. 30. 23:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Fürdés után sír?-akkor a fürdésen próbálj meg változtatni. Hidegebb, melegebb víz? Elég meleg van a szobában, hogy mikor kiveszed a vízből ne fázzon? Hason, hanyatt fürdetve? Zuhany alatt fürdetve?
2015. júl. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!