Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák akik csak üveges bébi...

Anyukák akik csak üveges bébi ételt adtatok babátoknak, a darabosabb ételt mikor kezdtétek adni? És mivel kezdetek? Hamar elfogadta babátok az új állagot?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyèm csak 1 éves kora után volt hajlandó elfogadni még azt is amiben csak kicsi dbok voltak, nem emklèkszem màr mi volt az. (Semmit nem volt hajlandó elfogadni amit èn készítettem, ha dbos volt ha nem) Megszenvedtünk a darabos dolgokkal (neki az első foga is egy èvesen jött ki egyébként)
2016. máj. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bár én vegyesen adtam üvegeset, és házit, de a házit is ugyan olyan állagra turmixoltam. Kb 2 hónapig adtam így aztán a házinak a felét turmixoltam, a másik felét csak villával nyomtam össze...

Pl a banánt sose turmixoltam mindig csak villával jól összenyomtam és úgy adtam neki.

Nála nem volt gond az átállásal...

2016. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen én is próbáltam saját készítésű étellel de egyszerűen nem kell neki. Egyedül az alma banán kekszet fogadja el amit én készítek. Elegem lett a sok kidobott kajábol meg a fölösleges pepcselésből. Na mind1.

Lassan 8 hónapos lesz a babám. Mivel csak bébi ételt hajlandó megenni így nem tudom mit adhatnék neki darabosabban.

2016. máj. 15. 09:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Enyem is kizarolag uvegeset eszik, en nem pepecselek orakat azert a ket falatert. 11 honapos, meg csak simat eszik.
2016. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
8 hónapos kora óta eszik krémes kenyereket reggelire, apró falatokra csipkedtem neki és simán megette.
2016. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Snorri ***** válasza:
76%
Üvegesből van a Kecsekmétinek olyan, ami 8 hónapos kortól adható, mindenféle, pl zöldséges tészta pulykával, stb. Az már darabos, de jó szószos. Mi azt adtuk, azt szerette. :)
2016. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Üvegesből a 8 hónaposok már darabosak. Próbáld ki hátha. És látom a banánt megeszi, akkor azt csak villával nyomkodd össze hátha. Először legyen egy jó pépes, aztán fokozatosan darabosabb.

Az én babám rágcsálja a babapiskótát is (6 hós kortól adható "baba" babapiskóta)próbáld ki lehet neki is bejön, mivel azt harapdálja így hozzászokik a rágáshoz stb.

Más nem jut most az eszembe...

Én se főzök neki külön amit ehet a mi kajánkból azt adom a többi üveges...

Most 9 hós a lányom

Sok sikert Nektek!

2016. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszi utolso valaszolo. Babapiskotat o is majszolja nagy élvezettel, a minap próbáltam adni neki kenyer csucskot de csak gyujtotte a szájába és a szajpadlasan ragadt és elkezdett oklendezni kicsit megijedtem. A babámmal is probalkozatm ugy hogy pici darabokra vagtam de kikopte.
2016. máj. 15. 21:39
 9/12 Kattyi válasza:
fozzel meg egy szem krumplit,nyomkodd oszze villaval es keverd hozza az uveges etelehez.eloszor csal egy keveset aztan noveld a mennyiseget.sok sikert
2016. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Most jutott eszembe...

A héten adtam neki nektarint. csak lehúztam a héját (megkezdtem neki) tartottam a szája előtt és hagytam h ő harapdáljon belőle. Ezt már banánnal is csináltam. Ezek tutira nem akadhatnak a torkán, és nagyon élvezte hogy "egyedül" eheti

2016. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!