Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónapos babatok miket...

10 hónapos babatok miket eszik? Mit adnatok\adtok reggelire? Mostanaban korán kel, szopizik es megehezik hamar, nem birja ki a tizoraiig. Kinezi a számból a reggelit.

Figyelt kérdés
Adjatok ötleteket:) Ja es nekem nem eszi meg a tejpepet,tápszert es társait. Bébiételt azt igen.
2016. máj. 19. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:

11 honapos, reggel 7 kor, 9 kor szopi. 11 korul eszik joghurt es 7 gabona ( ez nem tejpep ), vagy gyumolcs uveges es 7 gabona, vagy egy zsemle belseje turoval vagy vajjak, sajttal. Delben szopi. 2 korul egy uveges bebietel gyumolcs vagy zoldseg a husosat utalja. Neha keverek bele tojas sargajat.

Utana szopi, 5 korul joghurt ( natur cserpest adok csak ), 7 kor szopi, 8 kor tejpep, 9 kor szopi, es ejjel ketszer kel kb.

2016. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miota kap tojás sargajat? En meg nem adtam😐
2016. máj. 19. 12:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Jo sokat szopizik neked is,mi is igy vagyunk :),viszont keveseket eszik. Neked mennyit eszik meg bebikajabol? Sajtot milyen formában adod? Reszelve? Lanyomnak csak két foga van es irtó mohó,nem rag😒 vajas kenyeret mar ehet pl? 😊 azt siman megenné kis falatonkent
2016. máj. 19. 12:40
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem is kel ejjel. Naponta szerintem kb5-8 szor biztos cicizik

. Viszont nem iszik 😢 egy két korty viz.neked iszik?

2016. máj. 19. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Tojas sargaja 8 honapos kortol adhato. A sajtot az ujammal osszenyomom, reszelve fuldoklik tole. Sajtkremet is adok.

Mi kulfoldon elunk es itt sokkal lazabb a hozzataplalas, 4 hosan mar adnak halat !

Ja igen , a bebietel max felet eszi meg.

Ma eddig evett:

7 kor 9 kor szopi, 11 kor evett cserpes natur joghurtot 7 gabonaval, 12 kor szopi, most 1 kor is szopizni akart :)

Kesobb adok neki a tegnapi Hipp finomfozelek uvegesbol, delutan bontok neki majd gyumolcsost.

2016. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viz nekunk is egy ket korty, de amig sokat cicizik addig az boven eleg!
2016. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kulfoldon is van Cserpes? Itt meg nincs :( vagyis miota nincs a Lipotiban nem tudom hol tudnek venni.pedig az olyan finom :) es pl.kremturo? Azt adsz mar? En meg csak ugy adtam túrót ,joghurtot,sajtot hogy olyan bebietelt vettem.akkor ha attol nem volt baj,adhatom Szerinted ? Koszi a válaszokat!
2016. máj. 19. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Most epp itthon vagyunk par hetet, itt adok Cserpest :)

Kint Bio natur joghurtot.

Persze, nyugodtan adhatsz mar boltit!

Mi szegediek vagyunk itt csomo helyen van Cserpes! Majdnem minden peksegben lehet kapni.

Kremturot nem adok az teli van cukorral.

De otthon tudsz ilyeneket csinalni. Az enyem a sima bolti turot ette tegnap zsemle belsejevel.

Turo, natur joghurt, kefir ezek mar adhatoak. Csak a tiszta tejjel varj meg, a feldolgozott mehet mar.

De az en babam is csak 1-1 falatokat eszik. Azon gondolkozok, fozok ma is neki egy tojast.

2016. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket! Nalunk sajnos csak a Lipotiban volt,kisvárosban lakunk. De majd keresek valami alternatívát:) szep napot!
2016. máj. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!