Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának mit adtok/ad...

7 hónapos babának mit adtok/adnátok vacsorára és uzsonnára kiegészítésnek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

vacsira tápszert kapott, uzsonnára és tízóraira voltak ilyen krémek, joghurtos ételek, gyümölcsös sült "tejbe"rizs, narancsos répa puding pl.

alapanyagok szerint gyümölcsökből, túróból, főtt tojás sárgájából, sajtból, zabpehelyből, avokádóból készült krémek, vagy paradicsom/paprika -lecsó+tojás, vagy bundáskenyér sárgájával, vagy körözött+uborka stb. kifli, zsömle, tk, kenyér, rozskenyér

2016. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, én uzsonnára inkább gyümölcspüréket adtam (alma-banán, alma-körte stb.), vagy babajoghurtot, vacsira pedig zöldségpüréket (burgonya-répa, burgonya-cékla esetleg kis husival összeturmixolva).
2016. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sinlaccal dúsítottam neki a gyümölcsét, azt ette meg 18.00 körül.
2016. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ti második és harmadik amúgy szoptattátok?
2016. febr. 8. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

igen...7 hónaposan még reggel este szopizott, meg délután 15.00 körül is

úgy nézett ki hogy 7kor kelt, akkor szopott, utána 10.00 körül evett egy jó nagy adag gyümölcsöt zabbal vagy keksszel, aztán délben evett zöldségpürét husival, 15.00 körül szopizott, 18.00 körül megkapta a maradék gyümölcsöt reggelről egy kis sinlaccal (kb fél adag gyümölcs, fél adag sinlac porból kevert péppel össze kutyulva) és szopizott még 20.30kor fürdést után...de az éjjeli ébredéseket a sinlac nem igazán oldotta meg, mármint adhattam én neki bármit este, sőt olyan is volt hogy az esti szopi mellé adtam még 100 milit amit lefejtem és az sem volt elég ugyanúgy kelt éjjel....

2016. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!