Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9,5 hónaposnak adtam epret 9...

9,5 hónaposnak adtam epret 9 hónaposan és nemrég is. Mi baja lehet tőle, ha nem vettem észre semmit közvetlenül utána rajta?

Figyelt kérdés
Az elsővel igyekeztem betartani a korban adható ételeket, de mostmár nem sikerül mindenre figyelnem, az epret el is felejtettem, hogy nem adható, mivel a bébikajákban kb. 5 hónaptól kapja. Most azon aggódom, hogy utólag is lehet baja, hogy 9 hónaposan epret evett, nem is keveset?

#eper #korai bevezetés
2016. jún. 7. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A kis magok miatt nem lehet.

A bébiételben az nincs benne.


Allergiás lehet, még akkor is, ha nem lett azonnal kiütéses.

2016. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Semmi baja nem lesz. Ha nem lett kiütése4s, akkor utólag már nem is lesz.
2016. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Az apròmagvas dolgokat azért nem lehet adni,mert a magjai a bélfalon megtapadhatnak,allergizàlnak és gyulladàst okozhatnak.


De nem mindenkinél. Ha ekkor màr sok mi dent evett és nem volt tőle baja,nem hiszem hogy később lenne.

2016. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel lesz rá később allergiás. Akár felnőtt korában is előjöhet.
2016. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!