Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég csináltam tesztet...

Nemrég csináltam tesztet pozitív lett. Suliba járok, ezt az évet még befejezem utána magántanuló leszek. Szóval ha csak 17-én megyek nőgyógyászhoz, addig kérjek a háziorvostól felmentést tesire, vagy nem árt a babának a tesióra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid?és hány napja nem jött meg?most csináltad estefelé?amúgy kérhetsz felmentést a dokitól.
2012. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
22-23 mert fogamzásgátlót szedek, vagyis már nem:) másodikán csináltam a tesztet csak ezen a héten szünet van és ezért eddig eszembe se jutott ez a dolog
2012. máj. 8. 22:16
 3/12 A kérdező kommentje:
március 22-én jött meg utoljára
2012. máj. 8. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:

kiskorú vagy?

meg akarod tartani a babát???

2012. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, mire megszületik betöltöm a 18-at, igen meg akarjuk tartani, bár még nem most terveztük, de nagyon örülönk neki
2012. máj. 8. 22:22
 6/12 A kérdező kommentje:
szóval akkor lehet baja a babának a tesiórától?Mert az nagyon nem szeretném:)
2012. máj. 8. 22:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen lehet, az ugrálástól....
2012. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oké köszönöm akkor mindenképp elmegyek orvoshoz:)
2012. máj. 8. 23:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Ooo ilyen fiatalon?:S De se érettségi,se semmi :S Jól meggondoltad te ezt?A picit nem adhatod már le,ha nem kell és inkább tanulnál,vagy csak élnél...De amúgy kérj igazolást persze :) Nem jó a tesi óra,mert ha azon kívül semmit nem mozogsz,akkor nincs hozzászokva a szervezeted a mozgáshoz.
2012. máj. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
én nekem egészségi okok miatt halasztanom kellett most kellene érettségiznem ma teszteltem pozítívat,de attól függetlenül szeptembertől estin elvégzem az érettségit.Nem mindenki hagyja abba a sulit,nem kell mindig ilyeneket írogatni.
2012. máj. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!