Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért tiltakozik a kanalas...

Miért tiltakozik a kanalas ételek elfogadásánál 2 hetente a 10 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Fogzástól lehet,vagy mi az oka!?

#fogzás #Kanalas ételek
2016. jún. 15. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogzástól igen. Biztos megtapasztalta már, milyen az, ha a fájó ínyéhez hozzáér a kanál, és most már tart tőle.
2016. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted még mitől lehet!?
2016. jún. 15. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:

a lányom ugyanezt kezdte el csinálni kb. 10 hónaposan és most kb 2 évesen kezd véget érni, hogy már önállóan tud kanalazni...addig meg visiított állandóan hogy éhes beraktam a székbe de azon nyomban elkezdett sztrájkolni az evés ellen...így elkezdtem lepakolni dolgokat elé az etetőszékben...amint elkezdett matatni hagyta hogy etessem. azóta is valami mindig van az asztalán (most épp egy doboz gyufa).

hogy ez jó e vagy nem azt hagyjuk. nyilván jobb lenne ha ez sem kellene ahhoz hogy egyen. de mivel a majd eszik ha éhes teória nálunk nem használt, ez még mindig jobb mint amikor kanállal rohangál valaki meg katonákkal a szobában rohangáló gyerek után.

2016. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kislányunkkal ugyanez volt. Végül rájöttünk, hogy önállósodni akar és egyedül kanalazni. Így hagytuk,hogy próbálkozzon és közben néha becsempésztünk a szájába pár falatot mi is.
2016. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk is ez a helyzet,akkor tudom etetni valamennyire,ha közben telefonon mutogatok neki zenés klippeket! Tudom én is hogy ez így nem jó,de ez vált be úgy ahogy! Ha makacs,ez sem segít,akkor sajnos csak a tápszert tudom megetetni vele!Attol viszont úgy látom nem lakik jól! Változó mennyit fogad el abból is! Van hogy 200-de néha csak 160 az adagja,és utána persze éhes egy óra mulva! Létezik hogy a 2.tápszer már nem laktató neki? A védőnőm szerint nem,abba benne van minden ami kell neki egyenlőre!
2016. jún. 16. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!