Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hanyszor adtok egy eves...

Hanyszor adtok egy eves babatoknak hust egy heten? Minden nap?

Figyelt kérdés

En a heten ezeket adtam: csirke, hal, barany, marha, marha, holnap zoldseget adok es a 7. nap csirke megint. Igy jo ?


Es most olvastam, ha ejjelre a hutobe rakom a kajat, akkor masnap tuz forrora kell melegiteni , lehuteni, majd ugy adni. En csak langyosra melegitettem, ti hogy szoktatok ?

Koszi !


2016. jún. 16. 23:56
 1/4 Bella169 ***** válasza:
41%

10 hós a lányom. Minden nap kap húst. Ő még csak pulykát és csirkét ehet. Most fogjuk majd a vörös húsokat bevezetni.

Úgy tudom, hogy 4-3 arányban kell lenni a fehér és vörös húsoknak. tehát több fehér húsnak mert azt könnyebb emészteni.

Én se szoktam felforrósítani amúgy ami hűtőben volt. Ehetőre melegítem csak. Még nem lett tőle baja.

2016. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heti 2-3-szor kap húst,én ennyit tartok egészségesnek (és most jöhet a lepontozás mint mindig...)
2016. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minden nap, én főztem a húst általában. Ami nem fogyott el, adagokban lefagyasztottam még aznap. így mondta védőnő.

Általában csirkét adtam.

2016. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nem fogyasztunk húst, így a gyerekek sem kaptak tőlünk, max. nagyszülőktől. Mivel minden kontrollon tökéletesek voltak az értékeik nem is éreztük szükségesnek.
2016. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!