Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor kezdtétek a hozzátáplálá...

Mikor kezdtétek a hozzátáplálást? Melyik étkezést mikorra sikerült kiváltani?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hónaposan. Akkor adtam neki anyatejbe keverve 2 kanàl almalevet,aztàn répàt, utàna kapott ìgy krumplit. 6 hónaposan màr megette az almapürét,répapürét,krumplit. 7hónaposan kivàltottam egy étkezést. Kapott spenótot, sóskàt, céklàt, csirkehusit. Aztàn tojàssàrgàjàt,gesztenyét. 1 évesen próbàltuk a borsót, karfiol,kàposzta, paprika,paradicsom stb.. minden olyat amitől apukànak baja van.
2016. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt 11 hónapos koràra màr minden étkezés rendes étel volt. 8hónaposan a vacsit vàltottam ki hip zabpéppel.
2016. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bella169 ***** válasza:

6 hónaposan kezdtük az uzsonnával, majd 7 hónaposan váltottuk ki a tízórait, utána meg 8 hónaposan az ebédet.

Most 10 hónapos, egyenlőre így is marad. Majd egyéves kora után kezdjük elösször a reggelit majd a vacsorát.

2016. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!