Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól kaphat kiflicsücsköt...

Mikortól kaphat kiflicsücsköt rágni?

Figyelt kérdés
8 hós lesz, foga még nincs, glutént bevezettük. 5 hónapos kora óta eszeget, de csak pépeset, néha puha rizzsel.
2016. júl. 7. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikortól kibújtak az első fogai alul és felül.
2016. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Mármint nem azzal rág, nem? Nyálazni meg most hogy bújnak ki a fogai, nem szabad ezt?
2016. júl. 7. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

A védőnő nekem azt mondta, hogy nyolc hónaposan már kaphatja a baba, megkönnyíti a fogzásos időszakot. Annyi, hogy legyen mindig vki mellett, míg eszi.


Nem kell, hogy foga legyen a babának, inkább csakk a nyálával oldja fel, az ínyével meg elpasszírozza. Tkp. mi felnőttek sem a metszőfogainkkal rágjuk a kiflit, hanem a hátsókkal. :-)

2016. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

uh, helyesírás:

- mellette

- csak


Bocsi.

2016. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kenyér héjat adtam, majdnem megfulladt...

Kb másfél éves koráig vágtam a kenyérről a héját.

Szóval én nem ajánlom. De sokan adják, és simán megeszi. Mivel a glutént bevezetted, adhatod (ha nem tejes kifli)

2016. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várj még nehogy torkán akadjon mert akkor infarktus fog kerülgetni amikor engem is pedig én 7 hónaposan adtam neki rágcsálni valót és mégis az almadarab úgy a torkán akadt hogy komolyan majdnem meghaltunk én is ő is .Szerencsére Kapott egy öklendező ingert és sikerült kicsúszni a torkából.
2016. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok viszont fött rizsszemeket,főtt sárgarépát,főtt krumpli szemet már adhatsz neki és persze kiskanállal egy kis húsleves lét.valamint csíkra reszelt hámozott almát is.A lényeg az hogy a szájában mindíg csak akkora falat legyen ami ha megcsúszik nem fullad meg tőle.Még nagyon kicsi .Kb 1 évesen kezdenek ügyessebben rágni eszegetni és még akkor is nagy kell figyelni.
2016. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!